Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Warto przeczytać

NTM jest dolegliwością na tyle osobistą i zamykającą, że każda dotknięta nią osoba wymaga nie zbliżyć do tego, aby problem ujrzał światło dzienne. Komfort, wolność i wspaniałą ochronę gwarantują odpowiednio wybrane produkty chłonne, jak np. wkładki, bielizna chłonna czy pieluchomajtki dla dorosłych. Kiedy po nie sięgnąć oraz gdy dobrze dobrać?

 

Nietrzymanie moczu – kiedy można obejrzeć dolegliwość?

O nietrzymaniu moczu mówimy wtedy, gdy dojeżdża do mimowolnej mikcji, tzn. od indywidualnego z nas wypływu moczu. Nasilenie problemu pewno stanowić niezmiernie różne – od kropelkowego upuszczania moczu, po całe opróżnienie pęcherza moczowego. Jednorazowy fakt tego rodzaju nie musi więcej o niczym świadczyć. NTM może zawierać charakter czasowy i wynikać np. z zapalenia pęcherza moczowego, przyjęcia leków moczopędnych czy spożycia alkoholu.

Kiedy natomiast sytuacja przejmuje się, należy udać się do specjalistę w punktu określenia przyczyny problemu. NTM nie jest bowiem chorobą jedyną w sobie, ale objawem. Powinien te sięgnąć więc po produkty chłonne, które – mimo problemu, jaki przyszedł – pozwolą zachować komfort i forma życia na znacznym stopniu.

Pieluchomajtki dla dużych a indywidualne sposoby chłonne w wojnie z NTM

Pieluchomajtki dla dorosłych to wynik, który przeznaczony jest kobietom zmagającym się z niewielkim, prostym a niezwykle prostym stopniem nietrzymania moczu. W realizacji oznacza to, że prawie w ogóle nie są w kształcie zapanować nad swoim pęcherzem. Pieluchomajtki są bardzo ciekawe, a z powodzeniem można je kojarzyć nie tylko na dobę, a dodatkowo na noc. Sprawdzą się zdecydowanie w sukcesie osób suchszych i leżących. Odpowiednio wybrane, nie tylko zapewnią ochronę przed przeciekaniem i brzydkim zapachem, ale pozwolą czuć się świeżo i komfortowo.

W sukcesie mniejszego natężenia dolegliwości można skorzystać po nowe produkty chłonne, jak np. wkładki, podpaski urologiczne, bielizna chłonna. Są one dawane zarówno kobietom, kiedy również mężczyznom (ich kształt pozwala dopasować się do bielizny i anatomii ciała). Są owo materiały bardzo dyskretne, niedające się pod odzieżą. Stanowią pomoc w sukcesie kropelkowego i prostego NTM (wkładki, podpaski), po średni i wymagający (bielizna). Wielki wybór produktów chłonnych w swojej kolekcji posiada TENA.

Nowe produkty

W sukcesie wystąpienia problemu nietrzymania moczu warto zabezpieczyć się nie ale za pomocą pieluchomajtek, bielizny czy wkładek. Możemy dostarczyć sobie lub znajomym ulubionym zmagającym się z NTM dodatkową pomoc w budowie specjalistycznych pokrowców na łóżka i miejsca. Dzięki nim praktycznie na co dzień zadbać o higiena i zabezpieczyć meble.

Też warto zadbać o miłą i łatwą do podrażnień skórę okolic intymnych, stosując kremy ochronne z cynkiem lub gliceryną. Powinien pamiętać o tym, że tak zapobiegać, niż leczyć. Jeśli bowiem przybędzie do otarć, podrażnienia lub co gorsza do wzroście stanu zapalnego, bardzo trudno leczyć skórę w obecnym skomplikowanym obszarze.

NTM – postępowanie

Gdy już zostało nadmienione, jeśli NTM stawanie się faktem, należy udać się do specjalistę w obiekcie ustalenia przyczyny i rozpoczęcia kroków narzekających na charakterze jej usunięcie. Jednocześnie jednak warto wejść w działanie kilka wielkich zmian.

Należą do nich m.in. zmniejszenie wagi ciała, jeśli występuje problem otyłości lub nadwagi, rezygnacja z gazie i kofeiny lub przynajmniej znaczne spadek ich traktowania, wdrożenie aktywności fizycznej (na ile jest więc dodatkowe razem ze stanem zdrowia). Drogie jest też podjęcie ćwiczeń mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. To aktualnie one zawierają cewkę moczową także wówczas ich stanowiskiem stanowi jej wiązanie, żeby nie docierało do mimowolnego wypływu moczu.

Nietrzymanie Moczu – Kiedy Sięgnąć Po Profesjonalne Produkty Chłonne?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments